DijitalDüşünceler

Dijitaldusunceler.com
Kullanım ve Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi
» Paketler satın alındıktan sonra 10 dakika içinde mail olarak otomatik tarafınıza iletilir.
» Paket süresi durdurulamaz (özel durumlar haricinde) donduramaz.
» Dijitaldüşünceler bilgisayarınızdaki hiç bir kişisel veriyi ( Dijitaldüşünceler kullanıcıadı ve şifre, mac adresi, IP, HWİD adresiniz hariç) uzak bir sunucuya veya kişi/kişilere aktarmaz. Süreniz bittiğinde tüm verileriniz geri alınmamak üzere temizlenir.
» Sahte sitelerden veya başka kişilerden programın elde edilmesi sonucu oluşabilecek sorun veya zararlardan Dijitaldüşünceler.com sorumlu tutulamaz.
» Kişisel bilgisayarınızdan kaynaklı sorunlardan dolayı yazılımın çalışmaması durumunda Dijitaldusunceler.com sorumlu tutulamaz / hak talep edilemez. Kurabileceğinizden emin değilseniz kurulum desteği içeren paketlerimizden satın alınız.
» Tüm kullanıcılarımızın güvenliği ve yazılımımızın güvenliğini sağlamak için, aşağıda belirtilen yazılımlar programlar ve crack araçları sisteminizde bulunursa yada tespit edilirse hesabınız otomatik olarak kapatılır... (amatör debugger'ler ile crack yapmaya çalışırken harddiskinizden yada başka bir donanımınızdan olmayın... )

A-Yasaklı Yazılımlar Listesi

» Tüm Debugger'ler.
» Exe'ye müdahale eden yada suspended eden uygulamalar.
» Sanal sunucularda yazılımımızı çalıştırmaya çalışanlar.
» Fiddler,HttpWebRequest tarzı yazılımımızın trafiğini inceleyebilecek uygulamalar.
» Bahsi geçen programlara birkaç örnek vermek gerekirse; HttpDebugger, Fiddler Cheath Engine, Ilspy Olydbg X64 V.B.
» Sürekli aktif online ve offline kontrollerimiz ile bu tarz yazılımları programımız üzerinden kullandığınızı yada program açılmadan müdahale ettiğinizi otomatik algılayıp direkt olarak açılmamak üzere hesabınızı kullanıma yasaklanacaktır ve hak talep edemeyeceklerdir...

B-Genel Kullanım Şartları

» Mevcut özelliklerin bir süre sonra pasif hale gelmesi , fixlenmesi veya kaldırılması durumunda, gerekli güncellemeler ivedilikle yapılacaktır... Eğer düzeltilemeyecek bir sorun oluşursa veya gerekli kontroller sonucunda yaşadığınız sorun Dijitaldüşünceler.com tarafından yaşanıyorsa gerekli olan tüm destek sağlanır. Eksik kullanamadığınız günlerin tarafınıza Dijitaldusunceler.com bakiyesi olarak teslim edilir.
» Dijitaldusunceler mail adresleri,İnstagram, Whatsapp, ve Canlı destek dışında herhangi bir desteğimiz yoktur.( Lütfen Alakasız platformlardan iletişime geçmek yerine sitemize girin ve canlı destek'den istediğiniz desteği hızlı bir şekilde alın.)
» Sahte sitelerden veya başka kişilerden programın elde edilmesi sonucu oluşabilecek sorun veya zararlardan Dijitaldüşünceler.com sorumlu tutulamaz.
» Özelliklerin kullanımı sonucu bilgisayarınızda oluşabilecek hiç bir hatadan Dijitaldüşünceler.com sorumlu tutulamaz.
» Dijitaldüşünceler.com dışında almış olduğunuz Yazılım EPIN'lerin geçersiz olması durumunda Dijitaldüşünceler.com bundan sorumlu tutulamaz.
» Yazılım hesabınızın kaybolması, çalınması veya başka kişilerle paylaştığınızda oluşabilecek hiç bir zarardan dijitaldüşünceler.com sorumlu tutulamaz. Hesap güvenliği kullanıcıya aittir.
» Uzun uğraşlarımız sonucu resmi olarak tescil belgemizi ( lisans ) çıkarttığımız ürünün ne yazıkki eski crackli sürümlerine hala rastlayabiliyoruz. Ücretsiz kullandırdığını yada Ücretsiz yayınlandığını tespit ettiğimiz tüm kullanıcılara ve platformlara gereken cevabı hukuki yollar ile vermekteyiz...
» Yazılımın açık kaynak kodlu bir versinonuna ulaşmak isterseniz, Özel bir sözleşme imzalayarak tüm kaynak kodlarımızı görebilirsiniz...
» 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, E-PİN, Bozdurulmuş Kod, ve teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.
» Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya dijital ortam üzerinde teslim edilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünleri satın alırken ürün açıklamaları iyice okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır.
» Ürünleri satın alırken ürün açıklamaları iyice okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır. Fakat ürünün kullanımını bilmek ve uygulamak müşterinin sorumluluğunda olan bir durumdur. Sebebi yanlış alım, yetersiz inceleme, eksik bilgi veya yanlış platform kaynaklı olan alışverişlerin iadesi veya iptali yapılamamaktadır.

C-İade Şartları

» Türkiye'de iç çamaşırı, cd-dvd, yiyecekte olduğu gibi hiç bir yazılımında ve epin kodunda özel durumlar ve haksız kazançlar hariç iadesi mevcut değildir. Bu yasalar ile belirlenmiştir ve tüketici hakem heyetinde bu ibare mevcuttur. Lisans teslim edildikten veya E-pin kodu bozdurulduktan sonra faturası kesilmiş bir ürünün iadesi mümkün değildir. Bunun ana sebebi yazılımımızın güvenli kalması ve yazılımımızı art niyetli kişilere karşı korumamızdır. Geliştirdiğimiz ürünlerin, satışı kadar ürünlerin güvenliğide bizim için çok önemlidir. Son tüketici yasasını bu https://www.ademaltan.com.tr/yeni-tuketici-yasasi-hakkinda-bilinmesi-gerekenler okuyabilirsiniz. özel durumlar haricinde ne yazıkkı iade gerçekleştirmiyoruz. Yazılımın kimden, nereden alındığının bir önemi olmadan, yazılımı kullanan tüm kullanıcılar, Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılır. Satın aldığınız lisansların satışı veya devir edilmesi durumunda yaşanacak maduriyetler'de tüm sorumluluk kullanıcıya ait'tir.
D-Marka Hakları

» Geliştirdiğimiz yazılımların veya veya sayfalarımızın markanıza ya da oynadığınız oyuna zarar verdiğini düşünüyorsanız "atc@dijitaldusunceler.com" üzerineden direkt benimle kontak kurarak geliştirmeler , düzenlemeler talep edebilirsiniz. herkesin hakkı ve fikrine saygı duyuyoruz.