Escape from Tarkov Heyecan Verici Güncellemeler Yolda

Oyun dünyasının sevilen FPS (First Person Shooter) oyunlarından Escape from Tarkov, Battlestate Games tarafından geliştirilen ilgi çekici güncellemeleriyle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2023 yılında gerçekleştirilecek yenilikler ve eklemeler, oyunun hayran kitlesini oldukça memnun edeceğe benziyor.

Yepyeni İçerikler ve Yenilikler

Escape from Tarkov, bir dizi yeni içerik ve önemli güncellemeyle oyuncularını şaşırtacak. Bu yeniliklerin detayları Battlestate Games tarafından 2023 için yayımlanan yol haritasında yer alıyor. Oyuncuların bu yenilikleri ve geliştirmeleri Ağustos ayına kadar deneyimleyebileceği, ardından da oyunun sıfırlanacağı belirtildi.

Oyun Güncellemelerine Genel Bakış

Battlestate Games, Escape from Tarkov'a eklenecek olan yenilikler ve değişiklikler hakkında bilgi verdi. Yayınlanan listeye göre güncellemeyle gelecek bazı yenilikler şunlar olacak:

Rastgele konteyner görünümleri

Gelişmiş iyileşme sistemi

Tarkov'un caddelerinin genişlemesi

Kaban adında yeni bir boss

Dengeleme çalışmaları

Yeni modlar ve silahlar: PKM, SVT, AVT, AK-12 ve keskin uçlu bir silah

Oyuncu Başarımları ve Yeni Özellikler

2023 Ağustos ayında oyuncu başarımlarının sıfırlanacağı belirtilirken ardından geliştiricilerin test sürecinden geçireceği diğer değişikliklerin oyuna dahil olacağı duyuruldu. Bu değişiklikler arasında Tarkov sokaklarında BTR'ler, sol omuzdan ateş etme, zıplama, başarımlar, yeni bir boss ve yeni silahlar yer alacak.

Gelecekteki Planlar ve Gelişmeler

Oyunun yaratıcıları, bu güncelleme dalgalarının ardından oyuncu başarımlarının Aralık ayında bir kez daha sıfırlanacağını belirtti. Ayrıca ilerleyen tarihlerde oyunun haritasına yeni konumların da ekleneceği açıklandı. Battlestate Games, ayrıca performans optimizasyonu, Unity motorunda bir güncelleme ve yeni bir eşleştirme sistemi üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

PC platformu için hazırlanan ve halihazırda kapalı beta sürecinde olan Escape from Tarkov, Battlestate Games'in yıl içerisinde getireceği yenilikler ve geliştirmelerle oyuncularına heyecan verici bir deneyim sunmaya devam ediyor.
YORUMLAR

Yorum atabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.