Dijital Yayıncı Destek Yazılımı

Yayıncılık Yapıyor ve Bir Türlü Kanalınızda İstediğiniz Yükselmeyi Sağlayamıyormusunuz ? Dijital Yayıncı Yazılımı İle Artık Mümkün

Geliştirdiğimiz yazılım bir tarayıcı yönetim panelidir.Birbirinden farklı bilgisayarlarmış gibi gözüken Chrome tarayıcıları açmaktadır. Açılan tarayıcıların tüm bilgileri birbirinden faklıdır.(İP,TarayıcıID vb). Güvenli kullanımınız için herbir proxy başına 1 izleyici göndermenizi öneriyoruz...(aksi durumlarda kanalınıza yasaklamalar ve kısıtlamalar gelebilir.) Bot detayları için lütfen tanıtım videolarımızı tamamıyla izleyiniz. Yazılım içersinde sizi diğer yayıncılardan önce cıkartacak ve daha fazla farkedilir olmanızı güvenli olarak sağlayacak neredeyse tüm yayın araçlar mevcuttur. Ayrıca Açılan Chrome tarayıcıların işlemcinizden [ %0.2 değer ] tüketmesine yarayacak yardımcı bir cpu save sistemide mevcuttur. Böylece bilgisayarınız kasmadan rahatlıkla izleyicileri atabileceksiniz. Dijitaldüşünceler sizlere sunucu ve proxy hizmetide sunmaktadır. aşağıdan tüm paketlerimize ulaşabilir ve fiyatlandırmaları görebilirsiniz. Çalışan sağlıklı bir proxy'niz yok ise izleyici gönderemezssiniz.


YORUMLAR

Temel Akcan

yayınlarımda 20 -30 izleyici atmak için kullanıyorum gözle görülür şekilde yayınlarıma giren çıkan sayısı artmaya başladı bu izleyicileri kullandığımdan beri , sağolsun hasan abi her ay boşda proxy olursa fazla fazla veriyor. enazından diğer sitelerdeki gibi izleyici sayısı bir anda 200 bi anda 50 olmuyor sabit kaç izleyici attıysam orada kalıyor dijital dışında birkaç firma ile daha çalıştım önceden tamamında bot olduğumu izleyiciler bile anlıyordu twitch nasıl anlamasın .

Yorum atabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yazılımın kurulum ve kullanım videolarına link'den ulaşabilirsiniz.
Link