Dijital'den Son Dakika Haberleri

Tüm Haberler

İŞİTME ENGELLİLER İÇİN FPS OYUNLARINDA SES YÖNÜ GÖSTEREN YAZILIM ÜCRETSİZ

2023-01-13 02:47:51

Bugün sizlerle geliştirmekte olduğumuz bir sosyal farkındalık projesini paylaşmak istiyoruz. Bir süredir geliştirdiğimiz dijital yardımcı programları bir kenara bırakarak, topluma fayda sağlayacak bir program geliştirmek istiyorduk. Aslında her şey, Discord sunucumuzdaki işitme engelli bir kardeşimiz için basit bir sesin yönünü gösteren yazılım fikriyle başladı ve geliştirme süreci başladı. Bu yazılımı herkesin erişimine açık bir şekilde ve kaynak kodlarıyla birlikte ücretsiz olarak paylaşma kararı aldık. Devamını Oku....Nedir Kimdir Ne Yapar Bu DijitalDüşünceler ?

Oyunlar ve Dijital Alanda Yanınızdayız!

Biz, oyunseverlerin ve profesyonel oyuncuların yada herhangi bir internet kullanıcısının ihtiyaçlarını anlayan küçük bir yazılım şirketiyiz. Dijital dünyayı daha eğlenceli, rekabetçi ve etkileyici hale getirmek için tutkuyla çalışıyoruz.

Yenilikçi Çözümler Sunuyoruz

Oyunlarda ve Dijital ortamlarda daha fazla zafer kazanmanıza ve deneyiminizi daha da artırmanıza yardımcı olacak yenilikçi yardımcı yazılımlar geliştiriyoruz. Oyun içi stratejilerinizi mükemmelleştirmek ve rakiplerinizi geride bırakmak için sizinleyiz.

Kullanıcı Dostu ve Güvenli Yaklaşım

Kullanıcı deneyimini ön planda tutuyor, kullanıcı dostu ve güvenli yazılımlar sunuyoruz. Oyun dünyasının zorluklarına karşı sizi destekliyor ve her adımda yanınızdayız.

Takımımız

Deneyimli bir ekip olarak, işimize gerçek bir tutkuyla yaklaşıyoruz. Her bir üyemiz, oyunlarınızın yada dijital işinizin daha eğlenceli ve rekabetçi olması için çalışıyor.

Hedefimiz

Hedefimiz, oyuncuların ve yolu Dijitalden geçen her internet kullanıcısının internetde bulunduğu platformda yada oynadığı oyunda daha iyi performans göstermeleri daha fazla keyif almaları için yardımcı yazılımlar geliştirerek dijital dünyasına değer katmaktır.

Daha fazla bilgi edinmek ve işbirliği yapmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!